Stałe urządzenia gaśnicze

Co dla Ciebie zrobimy:

Wykonamy niezbędne obliczenia, tak aby wydajność instalacji spełniała wymogi użytkowe i prawne  dostarczymy i zamontujemy instalację SUG w razie potrzeby zaprojektujemy i wdrożymy system detekcji i sygnalizacji pożaru

Dlaczego my:

W zależności od Twoich potrzeb zaprojektujemy i wykonamy instalację SUG, jak również kompletny system pożarowy, którego sercem będzie system detekcji i sygnalizacji pożaru. Zapewnimy Ci integrację z systemami dostarczonymi przez inne firmy, aby cały układ działał sprawnie i bezpiecznie. Wykonamy montaż mechaniczny i elektryczny, także w strefach zagrożenia pożarem.

PROtrt
ROBERT WALEŃ - jestem do Twojej dyspozycji
+48 78* *** ***   - pokaż numer
 r.wal***@***  - pokaż email

Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
Nie odbieram? Kliknij!
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

Gazowe systemy gaśnicze

Projektujemy i wdrażamy gazowe systemy gaśnicze oraz kompletne systemy pożarowe, które swoim zakresem obejmują: system detekcji, sygnalizacji i gaszenia pożarów, wentylację i oddymianie, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, telewizję dozorową oraz kontrolę dostępu i rejestracji czasu pracy.

Zobacz więcej

Instalacje tryskaczowe

Projektujemy oraz wdrażamy instalacje tryskaczowe, a także kompletne systemy przeciwpożarowe (detekcja, sygnalizacja i gaszenie pożaru, system wentylacji i oddymiania, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, monitoring wizyjny oraz kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy).

Zobacz więcej

Instalacje zraszaczowe

Jako jedna z nielicznych firm skupiamy się na realizacji trudnych zadań głównie w branży przemysłowej, gdzie występują trudne warunki pracy (wysokie zapylenie, wilgoć, zmienna temperatura, strefy zagrożenia wybuchem).

Zobacz więcej

System gaszenia iskier

Projektujemy i wdrażamy systemy gaszenia iskier przeznaczone do zabudowy na kanałach instalacji przemysłowych. Ich zadaniem jest niedopuszczenie, aby potencjalne źródło zapłonu w postaci iskry, niedopałka papierosa, czy rozgrzanej cząstki przedostało się do urządzenia, w którym występuje atmosfera wybuchowa.

Zobacz więcej

System sygnalizacji pożaru - montażProjekt systemu detekcji, sygnalizacji i gaszenia pożaru

Nasze doświadczenie pozwala nam projektować systemy detekcji, sygnalizacji oraz gaszenia pożaru o różnym stopniu skomplikowania. Rozwiązania te mogą pracować samodzielnie lub jako część istniejącego już systemu. Wykorzystujemy różne technologie, co pozwala nam optymalizować projekty pod kątem technicznym i ekonomicznym.

System sygnalizacji pożaru - montażMontaż i uruchomienie systemu detekcji, sygnalizacji i gaszenia pożaru

Dzięki własnemu działowi montażowemu, jesteśmy w stanie realizować projekty kompleksowo, to jest od opracowania niezbędnych dokumentów i projektu, przez dostawę komponentów po ich montaż i uruchomienie. Ty natomiast zyskujesz jednego partnera dla całego procesu inwestycyjnego.

System sygnalizacji pożaru - integracjaIntegracja z innymi systemami bezpieczeństwa oraz wizualizacja

Nasze systemy zawsze integrujemy ze sobą, a także z istniejącymi już systemami bezpieczeństwa. Następnie całość wizualizujemy w oparciu o plany sytuacyjne. Bazujemy przy tym o sprawdzony system informatyczny pracujący w setkach obiektów w Polsce.

System sygnalizacji pożaru - ATEXSystemy sygnalizacji i detekcji pożaru zgodne z dyrektywą ATEX

Dzięki kompetencją naszego zespołu jesteśmy wstanie dostarczyć rozwiązania nie tylko zgodne z wymogami pożarowymi, ale także z dyrektywą ATEX. Działamy kompleksowo, co oznacza, że zapewnimy Ci bezpieczną instalację przeciwpożarową  lub/i przeciwwybuchową, a także wszelkie dokumenty wymagane prawem (w tym m.in.: scenariusz pożarowy, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, ocena ryzyka wybuchu, dokument zabezpieczenia przed wybuchem).