Detekcja i sygnalizacja pożaru

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem całościowych systemów detekcji i sygnalizacji pożaru. Bazujemy głównie na kilku systemach działających w oparciu o różne układy detekcji. W zależności od potrzeb klienta stosujemy jeden lub połączenie dwóch lub aż trzech systemów. Pod kątem technicznym oraz kosztorysowym takie podejście pozwala wdrażać najbardziej optymalne w danych warunkach rozwiązanie. W naszych systemach bazujemy na urządzeniach przeznaczonych do realizacji zarówno obiektów przemysłowych jak i kubaturowych (hale, centra handlowe, magazyny, obiekty zabytkowe, kościoły)

system sygnalizacji i gaszenia iskier
PROtrt
ROBERT WALEŃ - jestem do Twojej dyspozycji
+48 78* *** ***   - pokaż numer
 r.wal***@***  - pokaż email

Odpowiem na pytania odnośnie: oferty, specyfikacji technicznej, dostawy, montażu
Nie odbieram? Kliknij!
Prawdopodobnie w tym momencie jestem na spotkaniu lub w trasie. Proszę wyślij SMS lub e-mail - na pewno odpowiem,
lub zostaw swój numer, abym mógł oddzwonić

Bezprzewodowy system detekcji i sygnalizacji pożaru

Projektujemy i wdrażamy bezprzewodowe systemy detekcji i sygnalizacji pożaru, których elementy nie wymagają tradycyjnego okablowania. Rozwiązanie jest łatwe i szybkie w montażu, a przy tym niezwykle estetyczne (podzespoły imitujące marmur i drewno oraz w kolorystyce RAL). Wszystko to sprawia, że system jest idealny dla obiektów, gdzie nienaruszalność wnętrz, wysoka estetyka oraz łatwość montażu bez przewodów są kluczowe.

Zobacz więcej

Liniowa czujka temperatury | system detekcji pożaru

Projektujemy i wdrażamy kompletne systemy detekcji i sygnalizacji pożaru oparte o tzw. liniową czujkę temperatury (lub inne detektory dobierane adekwatnie do warunków pracy), czyli specjalny kabel sensoryczny z zatopionymi czujnikami. Rozwiązanie to przeznaczone jest do stosowania w trudno dostępnych przestrzeniach lub gdy wymagany jest pomiar temperatury na długich odcinkach sięgających od kilkudziesięciu do kilkunastu tysięcy metrów.

Zobacz więcej

Detekcja pożarów bezpłomieniowych

Projektujemy i wdrażamy kompletne systemy detekcji i sygnalizacji pożarów bezpłomieniowych (tzw. pożarów tlewnych) stosowanych w szczególności do zabezpieczania przed pożarem przenośników taśmowych, składowisk, zasobników i silosów (energetyka, cementownie, spalarnie, przemysł drzewny i celulozowy).

Zobacz więcej

System detekcji i sygnalizacji pożaru

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów sygnalizacji pożaru, a także kompletnych systemów przeciwpożarowych. Do tych ostatnich, poza systemem sygnalizacji pożaru, zaliczamy także stałe urządzenia gaśnicze, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne, systemy wentylacji i oddymiania oraz systemy detekcji gazów. Kompleksowe podejście umożliwia nam dostarczenie spójnego systemu przeciwpożarowego oraz wzięcie za niego pełnej odpowiedzialności .

Zobacz więcej

System sygnalizacji pożaru - montażProjekt systemu detekcji, sygnalizacji i gaszenia pożaru

Nasze doświadczenie pozwala nam projektować systemy detekcji, sygnalizacji oraz gaszenia pożaru o różnym stopniu skomplikowania. Rozwiązania te mogą pracować samodzielnie lub jako część istniejącego już systemu. Wykorzystujemy różne technologie, co pozwala nam optymalizować projekty pod kątem technicznym i ekonomicznym.

System sygnalizacji pożaru - montażMontaż i uruchomienie systemu detekcji, sygnalizacji i gaszenia pożaru

Dzięki własnemu działowi montażowemu, jesteśmy w stanie realizować projekty kompleksowo, to jest od opracowania niezbędnych dokumentów i projektu, przez dostawę komponentów po ich montaż i uruchomienie. Ty natomiast zyskujesz jednego partnera dla całego procesu inwestycyjnego.

System sygnalizacji pożaru - integracjaIntegracja z innymi systemami bezpieczeństwa oraz wizualizacja

Nasze systemy zawsze integrujemy ze sobą, a także z istniejącymi już systemami bezpieczeństwa. Następnie całość wizualizujemy w oparciu o plany sytuacyjne. Bazujemy przy tym o sprawdzony system informatyczny pracujący w setkach obiektów w Polsce.

System sygnalizacji pożaru - ATEXSystemy sygnalizacji i detekcji pożaru zgodne z dyrektywą ATEX

Dzięki kompetencją naszego zespołu jesteśmy wstanie dostarczyć rozwiązania nie tylko zgodne z wymogami pożarowymi, ale także z dyrektywą ATEX. Działamy kompleksowo, co oznacza, że zapewnimy Ci bezpieczną instalację przeciwpożarową  lub/i przeciwwybuchową, a także wszelkie dokumenty wymagane prawem (w tym m.in.: scenariusz pożarowy, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, ocena ryzyka wybuchu, dokument zabezpieczenia przed wybuchem).